اخبار و رویدادها

نقشه ای که ناسا برای هلی کوپتر نبوغ کشیده است

پس از انجام موفقیت آمیز چهارمین پرواز نبوغ بر فراز سیاره سرخ، ناسا اعلام نمود میخواهد ماموریت این هلی کوپتر را گسترش دهد.

23 خرداد 1400

جزئیاتی دقیق از شکایت 350 هزار یورویی دستیار ویلموتس، فدراسیون به محکومیتش اعتراض می کند

فدراسیون فوتبال ایران پس از محکومیت در پرونده مارک ویلموتس، با شکایت یکی از دستیاران او روبرو شد و در نهایت محکوم به پرداخت مبلغی به این مربی شده است.

21 خرداد 1400

خبرنگاران چشم انداز دانشگاه در دوران پساکرونا

تهران- خبرنگاران- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: به طور طبیعی دانشگاه ها در ابتدا آمادگی کافی برای برگزاری آموزش های مجازی برای همه دانشجویان را نداشتند و به همین دلیل در ابتدای این دوره یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 شرایط سختی پیش روی استادان و...

20 خرداد 1400

افزایش فشارها بر بایدن برای افشای نقش عربستان در حملات 11 سپتامبر

فشارها بر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به منظور منتشر ساختن اسناد محرمانه اف.بی.آی درباره دست داشتن عربستان در حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 در حال افزایش است و خانواده های قربانیان این حملات دولت آمریکا را متهم کرده اند که به همپیمان خاورمیانه ای خود اجازه...

20 خرداد 1400

واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد

معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در بازدید از عظیم ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور، گفت: واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

17 خرداد 1400

کسی که نان ندارد، چگونه به هنر فکر کند؟!

آریان رضایی، کارگردان تئاتر با تاکید بر اینکه این روز ها بحث سلامت و اقتصاد برای مردم اولویت دارد، می گوید: کسی که نان شب ندارد، چگونه می تواند به تماشای تئاتر فکر کند؟!

11 خرداد 1400

فعالیت سینماها از امروز مجاز است

سینماهای شهرهای قرمز و نارنجی از امروز ـ شنبه 18 اردیبهشت ـ مجاز به ادامه فعالیت هستند. با این حال بعضی پردیس های سینمایی تمایلی به بازگشایی ندارند.

11 خرداد 1400

جرم انتقال کرونا در سفر چیست؟

به گزارش خبرنگاران، سفر توصیه نشده ترین فعل در وضع حاضر است و محدودیت های مرتبط با آن، با وجود 198 شهر قرمز در کشور هنوز برداشته نشده است. با این حال، تبلیغ سفرهای گروهی انجام می شود، به ویژه با فرارسیدن فصل بهار و نزدیک شدن تعطیلات عید فطر. اما اگر بدون...

9 خرداد 1400

ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس 2021 شروع شد

ثبت نام بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس 2021 شروع شده است و تا 22 اردیبهشت ماه 1400 ادامه دارد.

8 خرداد 1400

جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل، از تشکیل پرونده تخلف صنفی وتعزیراتی برای صاحبان 11 واحد مرغداری عرضه کننده مرغ زنده خارج از شبکه توزیع خبر داد.

7 خرداد 1400

حرکت صدها کشاورز معترض هندی به سمت دهلی

انتظار می رود معترضان 6 مه (امروز) به مرز سینگو دهلی برسند و به دیگر کشاورزان ملحق شوند.

6 خرداد 1400

اعلام شرایط اعطای تسهیلات و بازپرداخت کارت اعتباری سهام عدالت

زمزمه های اعطای کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت از سال قبل به گوش می رسید. طرحی که در تابستان سال گذشته در شورای پول و اعتبار به تصویب رسید و چندی پیش، حسین فهیمی، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام نموده بود: دو بانک عظیم کشور یعنی...

4 خرداد 1400

(ویدئو) مشارکت ماموران زن عربستانی در تامین امنیت حج

در راستای توانمندسازی زنان سعودی، بخشی از عملیات امنیتی و مدیریت حجاج در مسجد الحرام به ماموران امنیتی زن سپرده شد.

1 خرداد 1400

اعلام ترکیب النصر برای رویارویی با فولاد

ترکیب 11 نفره تیم فوتبال النصر عربستان برای دیدار با فولاد ایران تعیین و اعلام شد.

31 اردیبهشت 1400

روزهای خوش نفتی ایران در راه است؟

به گزارش خبرنگاران، هرچند بعضی آمارها از این حکایت دارد که ایران توانسته در ماه های اخیر، میزان فروش نفت خود را قدری افزایش دهد اما هنوز آمارها در قیاس با آنچه آمار نفتی ایران پیش از خروج آمریکا از برجام بود، فاصله زیادی دارد.

30 اردیبهشت 1400

از اولین اسپری ضد کرونای ایرانی رونمایی شد

خبرنگاران : اولین اسپری ضد کرونای ایرانی رونمایی شد.

29 اردیبهشت 1400

خبرنگاران یک میلیون هکتار مراتع ییلاقی استان سمنان برای تعلیف دام اختصاص یافت

سمنان- خبرنگاران- رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: یک میلیون و 120 هزار هکتار از مراتع ییلاقی، سال جاری برای تعلیف دام عشایر استان درنظرگرفته شد.

28 اردیبهشت 1400

معنی اسم آراد چیست؟ (نوع، ریشه، فراوانی و اسم های مشابه آراد)

خبرنگاران | سرویس مادر و کودک - یکی از دغدغه های بسیاری از پدر و مادرها در انتخاب اسم فرزندانشان، معنی آن اسم است. اگر شما به دنبال آن هستید تا بدانید معنی اسم آراد یعنی چه و آیا اسم آراد در ثبت احوال قابل انتخاب است و اینکه فراوانی این نام چقدر است، در ادامه...

26 اردیبهشت 1400

درخواست نماینده آمریکا درباره درگیری های مأرب

خبرنگاران : نماینده ویژه دولت آمریکا در امور یمن خواهان توقف تشدید درگیری ها میان رزمندگان ارتش یمن و شبه نظامیان ائتلاف سعودی در مأرب شد.

25 اردیبهشت 1400

2100خودرو در گمرک های کشور خاک می خورد

تهران (پانا) - به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، باتوجه به اینکه چهار سال از دپوی 2100 دستگاه خودرو در گمرکهای داخلی به دلیل مسائل قضایی یا عدم ثبت سفارش می گذرد و چهار نوبت هم برای ترخیص ارائه شده اما همچنان در گمرک ها باقی مانده اند، به نظر می رسد دیگر...

25 اردیبهشت 1400
تعداد: (847)