از روی انگشتان دست خود بفهمید چه شخصیتی دارید

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، 3 شکل مختلف از انگشت دست را مشاهده می کنید که از بین آن ها باید یکی را انتخاب کنید تا ویژگی مهم شخصیتی خودتان را کشف کنید.

از روی انگشتان دست خود بفهمید چه شخصیتی دارید

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، انگشتان شما شبیه کدام یک از انگشت های زیر است؟

پاسخ:

اگر انگشت شما شبیه انگشت شماره A است

شما فردی بسیار وفادار هستید اما اگر مورد غفلت و بی توجهی قرار بگیرید، رفتارتان را تغییر می دهید. بنابراین شما همواره از طرف فرد مقابل خود خواهان توجه و حمایت هستید. به هر حال با توجه به این خصوصیات بیشتر اوقات طرف مقابل تان را خسته می کنید و آن ها را از دست می دهید.

اگر انگشت شما شبیه شماره B است

شما معمولاً فردی آرام، برنامه ریز و هدفمند هستید. گرچه روحیه آرام شما گاهی اوقات در شرایط متفاوت احتمالاً تغییر کند. در هر صورت با توجه ویژگی هایی که دارا هستید سعی می کنید که در زندگی برنامه ریزی های منظم داشته باشید، به طوری که بتوانید به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کنید.

از طرفی می توان گفت که شما با توجه به روحیه صبر و بردباری تان اغلب عاقلانه رفتار می کنید و سعی می کنید در ارتباطات خود با اطرافیانتان دچار تغییرات خُلقی نشوید و این موضوع سبب شده است که دوستانتان احترام ویژه ای برای شما قائل باشند.

اگر انگشت شما شبیه انگشت شماره C است

شما با توجه به این که فردی معتمد و راستگو هستید اطرافیان خودتان را به سوی خود جذب می کنید. از سوی دیگر شما فردی اهل تامل و اندیشه هستید که این ویژگی شاخص در شما، سبب می گردد که قبل از هر گونه اقدامی حتما در ابتدا به نتیجه آن کار فکر کنید.

در نهایت شما فردی عاقل هستید که در کنترل هیجانات به خوبی عمل می کنید که این ویژگی سبب می گردد که عواطف و هیجاناتتان را از دیگران پنهان کنید و قبل از شکل گیری هر گونه رابطه عاطفی به خوبی در خصوص آن فکر کنید.

  • اسرار مخفی شخصیت خود را با فرم انگشتان دستتان کشف کنید
  • یکی از این جاده ها را انتخاب کنید تا بفهمید چه شخصیتی دارید!
  • یکی از این درها را باز کنید تا بفهمید چه شخصیتی دارید

منبع: مجله ای سنج

منبع: همشهری آنلاین

به "از روی انگشتان دست خود بفهمید چه شخصیتی دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از روی انگشتان دست خود بفهمید چه شخصیتی دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید