حلقه میلیارد تومانی با نوشته مجذوب کننده را ببینید

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، حلقه ای زیبا و مرموز به وسیله یک مرد انگلیسی به روشی عجیب کشف شد.

حلقه میلیارد تومانی با نوشته مجذوب کننده را ببینید

کشف حلقه ازدواج قرون وسطی به وسیله یک مرد انگلیسی خبر ساز شد. پرنده شانس در یک روز زیبا روی دوش این مرد 69 ساله انگلیسی نشست. دیوید بورد، ساکن یکی از روستاهای انگلستان زمانی که مثل هر روز با فلزیاب خود به اطراف روستا سر می زد برای اولین بار این حلقه طلای کوچک را پیدا کرد. دیوید در آن لحظه نمی دانست چه چیز گران بهایی را کشف نموده و آن را بی اهمیت می دانست. برای آشنایی بیشتر با این حلقه زیبا این مطلب را در مجله اینترنتی دلتا از دست ندهید.

ارزش گذاری حلقه قرون وسطایی

دیوید خوش شانس، یک حلقه ازدواج متعلق به قرون وسطا و کمیاب را کشف نموده بود. متخصصین ارزش آن را 47000 دلار (مبلغی حدود یک میلیارد و 480 میلیون تومان) تخمین زده اند.

قیمت این حلقه باارزش، به وسیله حراجی می فر که قرار است اواخر این ماه برگزار گردد گذاشته شده است. طبق گفته این حراجی دیوید مجوز جست وجو در یک مرتع را دریافت نموده بوده است. این مرد که عمق حدود 15 سانتی متری زمین را جست وجو می کرد هیچ گاه فکر نمی کرد چنین تحفه ای را پیدا کند. زمانی که دیوید حلقه را پیدا نموده بود به خیال این که یک حلقه ساده و کم ارزش است آن را در جیب خود گذاشته و به خانه بازگشته بود.

اظهارات دیوید بورد درمورد حلقه

بورد در مصاحبه ای که با خبرگزاری ها داشت گفت، زمانی که به خانه رسیده، آغاز به تمیزکردن و شستن حلقه نموده است. تازه آن موقع بود که متوجه قدمت و زیبایی این حلقه شده بود. این پیرمرد جست وجوی فلزات را از 50 سال قبل آغاز نموده بود؛ اما برایش دست آوردی نداشت. در سال 2019 او دوباره این کار را آغاز نموده است.

نوشته جالب داخل حلقه

حلقه الماس لیدی بروک، نامی است که به این حلقه زیبا داده اند. این حلقه متعلق به قرون وسطا بوده و جز نمونه های بسیار کمیاب از جواهرات آن دوره ارزش گذاری شده است. حلقه لیدی بروک فعلا در موزه بریتانیا به نمایش گذاشته شده است. طبق گفته مشاور سکه و آثار باستانی، می توان گفت این حلقه در شرایط عالی بوده و سالم است. این حلقه دارای یک الماس معکوس است که در یک قاب برجسته قرار گرفته است. این حلقه زیبا از به هم پیچیده شدن دو باند ساخته شده است تا نمادی از اتحاد زوجین باشد.

متن داخل این حلقه حتی از ظاهر زیبا و جذابش بهتر بود. عبارتی فرانسوی درون حلقه بود با این مضمون، من عهد تو را نگه می دارم و تو عهد من را. آقای بورد امیدوار است با فروش این حلقه بتواند برای دخترش یک مسکن تهیه کند.

پیشنهاد مطالعه: از شما دعوت می کنیم مطلب دیر غذا بخورید، می میرید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "حلقه میلیارد تومانی با نوشته مجذوب کننده را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حلقه میلیارد تومانی با نوشته مجذوب کننده را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید