اخبار اقتصادی

افزایش فشارها بر بایدن برای افشای نقش عربستان در حملات 11 سپتامبر

فشارها بر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به منظور منتشر ساختن اسناد محرمانه اف.بی.آی درباره دست داشتن عربستان در حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 در حال افزایش است و خانواده های قربانیان این حملات دولت آمریکا را متهم کرده اند که به همپیمان خاورمیانه ای خود اجازه...

20 خرداد 1400

کسی که نان ندارد، چگونه به هنر فکر کند؟!

آریان رضایی، کارگردان تئاتر با تاکید بر اینکه این روز ها بحث سلامت و اقتصاد برای مردم اولویت دارد، می گوید: کسی که نان شب ندارد، چگونه می تواند به تماشای تئاتر فکر کند؟!

11 خرداد 1400

جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل، از تشکیل پرونده تخلف صنفی وتعزیراتی برای صاحبان 11 واحد مرغداری عرضه کننده مرغ زنده خارج از شبکه توزیع خبر داد.

7 خرداد 1400

اعلام شرایط اعطای تسهیلات و بازپرداخت کارت اعتباری سهام عدالت

زمزمه های اعطای کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت از سال قبل به گوش می رسید. طرحی که در تابستان سال گذشته در شورای پول و اعتبار به تصویب رسید و چندی پیش، حسین فهیمی، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام نموده بود: دو بانک عظیم کشور یعنی...

4 خرداد 1400

روزهای خوش نفتی ایران در راه است؟

به گزارش خبرنگاران، هرچند بعضی آمارها از این حکایت دارد که ایران توانسته در ماه های اخیر، میزان فروش نفت خود را قدری افزایش دهد اما هنوز آمارها در قیاس با آنچه آمار نفتی ایران پیش از خروج آمریکا از برجام بود، فاصله زیادی دارد.

30 اردیبهشت 1400

2100خودرو در گمرک های کشور خاک می خورد

تهران (پانا) - به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، باتوجه به اینکه چهار سال از دپوی 2100 دستگاه خودرو در گمرکهای داخلی به دلیل مسائل قضایی یا عدم ثبت سفارش می گذرد و چهار نوبت هم برای ترخیص ارائه شده اما همچنان در گمرک ها باقی مانده اند، به نظر می رسد دیگر...

25 اردیبهشت 1400

بانک مرکزی ، گزارش معاملات مربوط به عملیات بازار باز

خبرنگاران - بانک مرکزی با تزریق 45 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 19.80 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.

23 اردیبهشت 1400

بچه ها بزهکار ایرانی بیشتر، چه جرائمی مرتکب می شوند؟، کوشش برای اصلاح رفتار اطفال مجرم

یک قاضی دادگاه اطفال به تشریح عمده ترین جرائمی که بچه ها و نوجوانان در ایران به آن مرتکب می شوند پرداخت.

20 اردیبهشت 1400

بازدید معاونین سازمان برنامه و بودجه از آکادمی ملی المپیک

معاونین سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رئیس کمیته ملی المپیک از آکادمی ملی المپیک و تمرینات تیم های اردونشین در این مجموعه بازدید کردند.

17 اردیبهشت 1400

تکلیف نیمار- بارسلونا معین شد

نشریه آ.اس مدعی شد در تابستان سال جاری انتقال نیمار به بارسلونا غیرممکن خواهد بود.

17 اردیبهشت 1400

مانع زدایی از کسب و کار با اتصال سامانه قوه قضائیه به سامانه جامع تجارت ، پایان کارت های بازرگانی اجاره ای و یکبار مصرف؟

معاون کسب و کار اتاق بازرگانی ایران گفت: متأسفانه مدتی است اتصال برخط سامانه قوه قضاییه به سامانه جامع تجارت برای استعلام سوء پیشینه متقاضیان تمدید و صدور کارت بازرگانی قطع شده است.

15 اردیبهشت 1400

پاسخ وزیر کشور به انتقاد نماینده تبریز درباره اتفاقات آبان 98

عضو هیات رییسه مجلس جوابیه وزیر کشور درباره ادعای نماینده مردم تبریز درباره اتفاقات آبان ماه سال 1398 را قرائت کرد.

13 اردیبهشت 1400

5 مرکز نوآوری در حوزه اقتصاد دیجیتال تجهیز شدند

ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تجهیز 5 مرکز نوآوری فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال اطلاع داد تا این صنعت جهانی در کشور رونق گیرد.

9 اردیبهشت 1400

شرح واشنگتن درباره عدم مجازات ولیعهد سعودی

تهران (پانا) - کاخ سفید امتناع آمریکا از اعمال تحریم ها علیه ولیعهد سعودی در پرونده جمال خاشقجی را توجیه کرد.

5 اردیبهشت 1400

اندیشکده آمریکایی: توافق راهبردی 25 ساله باعث تقویت چشمگیر ایران در منطقه خواهد شد خبرنگاران

چین در قالب این توافق از دسترسی ترجیحی به مجموعه ای از پروژه های زیربنایی ایران بهره مند شده و بنادر و تأسیسات دریایی جدیدی متناسب با تجارت منطقه ای رو به شکوفایی و حضور دریایی فزاینده خود دست وپا نموده است.

4 اردیبهشت 1400

دیدار ظریف و وزیر خارجه افغانستان در حاشیه کنفرانس قلب آسیا خبرنگاران

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس قلب آسیا در تاجیکستان، امروز با محمد حنیف اتمر ، وزیر امور خارجه افغانستان دیدار و گفت وگو کرد.

3 اردیبهشت 1400

شمخانی: امکان ورود ایران به مذاکرات فرابرجامی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد

تهران (پانا) - دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور در واکنش به زیاده خواهی درباره وارد کردن موضوعات فرابرجامی به مذاکرات با ایران تاکید نمود ورود ایران به مذاکرات فرابرجامی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

2 اردیبهشت 1400

احسان حاج صفی به سپاهان پیوست؛ بازگشت به تیم همیشگی

خبرگزاری خبرنگاران- کاپیتان تیم ملی ایران به عضویت زردپوشان اصفهان در آمد.

28 فروردین 1400

آیفون 13 پرو ممکن است عکاسی پرتره پیشرفته تر و رنگ مشکی مات داشته باشد

با وجود اینکه زمان به نسبت زیادی تا رونمایی از آیفون های 13 باقی مانده است، اما تا به امروز شایعه های مختلفی درباره آیفون های 2021 منتشر شده اند. با گذشت زمان و نزدیک شدن به زمان رونمایی از آیفون های بعدی، به تازگی شایعه های درباره تغییرات ظاهری رخ داده در...

26 فروردین 1400

چین به 80 کشور واکسن کرونا ارسال کرد

سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که کشورش تا کنون محموله های کمکی واکسن کرونا فراوری خود را به 80 کشور و 3 سازمان بین المللی ارسال نموده است.

26 فروردین 1400
تعداد: (251)