حرکت صدها کشاورز معترض هندی به سمت دهلی

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، انتظار می رود معترضان 6 مه (امروز) به مرز سینگو دهلی برسند و به دیگر کشاورزان ملحق شوند.

حرکت صدها کشاورز معترض هندی به سمت دهلی

هندوستان تایمز گزارش داد، صدها کشاورز بدون توجه به همه گیری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی، شهر امریتسار ایالت پنجاب را به مقصد دهلی ترک نموده اند تا به دیگر معترضان در ایجاد آشوب علیه قوانین کشاورزی که طی جلسه پارلمانی موسمی تصویب شده بودند، بپیوندند.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، تصاویر معترضانی که به مقصد دهلی هستند، انبوهی از افراد را نشان می دهد که در تراکتورها و خودروها کنار هم نشسته و بعضی برای حفاظت در برابر ویروس، حتی ماسک هم نزده اند.

امریتسار یکی از بدترین شهرها از لحاظ آلودگی به کووید 19 است که در حال حاضر بیش از 5 هزار مبتلای فعال دارد. این در حالی است که شهر مقصد معترضان، دهلی، نیز آلوده ترین شهر هند از لحاظ کووید 19 است و بیش از 12 میلیون مورد ابتلای کرونا در آن به ثبت رسیده است.

انتظار می رود معترضان 6 مه (امروز) به مرز سینگو دهلی برسند و به دیگر کشاورزان ملحق شوند.

هاریندر سینگ لاخووال، از رهبران کشاورزان در بیانیه ای گفت: دولت می خواهد با پوشش کرونا، شرکت های عظیم را ثروتمند کند. تصمیمات مربوط به استثمار کشاورزان و کارگران و از جمله قوانین کشاورزی و کار، در قرنطینه نهایی شد.

مذاکرات دولت و کشاورزان به بن بست خورده است.

منبع: عصر ایران

به "حرکت صدها کشاورز معترض هندی به سمت دهلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت صدها کشاورز معترض هندی به سمت دهلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید