حدود 90 نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده اند

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، رئیس کمیته انتخابات حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه حزب در حال پایش و ارزیابی داوطلبانی است که هیات های اجرایی آنها را تایید صلاحیت نموده است، گفت: حدود 90 نفر از اعضای حزب در سراسر کشور توسط هیات های اجرایی تایید صلاحیت شده اند.

حدود 90 نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده اند

یدالله طاهرنژاد در گفت وگو با وبلاگ اخبار و رویدادها، با اشاره به فعالیت انتخاباتی اخیر حزب کارگزاران سازندگی اظهار کرد: پیش از آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس، حزب در کوشش بود تا کسانی که ظرفیت کافی را برای حضور در انتخابات دارند، تشویق به ثبت نام کند.

وی ادامه داد: حزب در حال پایش و ارزیابی داوطلبانی است که هیات های اجرایی آنها را تایید صلاحیت نموده است و همچنان منتظر تایید صلاحیت کسانی است که در مرحله اول هیات های اجرایی آنها را تایید صلاحیت نکرد.

این فعال سیاسی اعلام نمود که بعد از اعلام نتایج نهایی تایید صلاحیت ها، استان به استان آنالیز می کنیم تا داوطلبان تایید صلاحیت شده را برای تبلیغات انتخاباتی آماده کنیم.

طاهرنژاد در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از اعضای حزب کارگزاران در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نموده اند، گفت: حدود 90 نفر از اعضای حزب در سراسر کشور توسط هیات های اجرایی تایید صلاحیت شده اند.

وی در خاتمه درباره امکان همکاری حزب کارگزاران در انتخابات مجلس با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان توضیح داد: کوشش ما این است که در قالب شورای عالی سیاستگذاری، لیست واحدی را برای انتخابات ارائه کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حدود 90 نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدود 90 نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید