بازگشت نیمار به پاریس

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بعد از چند روز غیبت خود را به پاریس رساند تا در تمرینات تیمش شرکت کند.

بازگشت نیمار به پاریس

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها و به نقل از مونت کارلو، یک هفته است که تمرینات تابستانی پاری سن ژرمن برای فصل جدید آغاز شده است. نیمار غایب بزرگ تمرین پاری سن ژرمن است و با وجود هشدارهای زیاد مدیران این باشگاه او 5 روز با تاخیر به تمرین تیم اضافه شد. نیمار ساعاتی پیش به پاریس رسید تا خود را آماده جلسه ای سرنوشت ساز با لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن کند.

این بازیکن برزیلی در تابستان 2017 با 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست اما نتوانست در دو فصل حضورش در فوتبال فرانسه عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

خبرهای زیادی درباره جدایی نیمار و بازگشت او به بارسلونا به گوش می رسد و خود این بازیکن هم با پست های جنجالی که می گذارد این جدایی را تایید کرده و باید دید که نتیجه جلسه او با لئوناردو چه خواهد شد.

هواداران پاری سن ژرمن هم پیش از این در نظرسنجی فرانس فوتبال موافقت خود با جدایی نیمار را اعلام کردند و بسیار بعید است که این بازیکن با وجود آنکه سه سال دیگر با تیم پاریسی قرارداد دارد در این تیم بماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازگشت نیمار به پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت نیمار به پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید