سهمیه فروش سوخت مرزنشینان خراسان جنوبی امشب واریز می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی گفت: امشب، سهمیه فروش سوخت مرزنشینان استان به حساب سرپرستان خانوار شامل در طرح واریز می گردد.

سهمیه فروش سوخت مرزنشینان خراسان جنوبی امشب واریز می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، مشیرالحق عابدی، امروز 19 مرداد، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سهمیه فروش سوخت مرزنشینان استان، به مبلغ 714 هزار تومان به حساب آنان واریز خواهد شد.

وی با اشاره به پیگیری های استاندار خراسان جنوبی برای افزایش سهمیه سوخت مرزنشینان، توضیح داد: پیگیری شایسته استاندار خراسان جنوبی از وزارت نفت منجر به این شد که سهمیه سوخت مرزنشینان استان از 1.5 میلیون لیتر به 20 میلیون لیتر در خردادماه، معادل 13 درصد افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: با توجه به برگزاری مزایده ها و با پیگیری های استاندار خراسان جنوبی و فروش سوخت به برنده، وجه حاصله از 20 درصد سهم مرزنشینان سه برابر تمام مدت اجرای طرح یعنی از سال 93 تا 97 بوده است.

عابدی اظهار کرد: برآورد افزایش سه برابر سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان استان در ماه های آینده اعلام می گردد.

وی اعلام کرد: جامعه هدف سهمیه سوخت مرزنشینان براساس قانون تا شعاع 20 کیلومتر در نظر گرفته شده است، اما یکی از درخواست های مرزنشینان افزایش شعاع است که در کلان کشور این موضوع در حال پیگیری است.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: امید است با پیگیری های استانداری و همکاری بین دستگاه های اجرایی مرتبط، حیات دوباره به مناطق مرزی برگشته و منجر به ایجاد اقتصاد پایدار و در نتیجه امنیت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سهمیه فروش سوخت مرزنشینان خراسان جنوبی امشب واریز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه فروش سوخت مرزنشینان خراسان جنوبی امشب واریز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید