جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل، از تشکیل پرونده تخلف صنفی وتعزیراتی برای صاحبان 11 واحد مرغداری عرضه کننده مرغ زنده خارج از شبکه توزیع خبر داد.

جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها مازندران علی اصغری گفت: در بازرسی که مأموران اجرایی اداره صمت با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی در سطح شهرستان آمل داشتند، تخلف صاحبان 11 واحد مرغداری به علت حمل مرغ زنده خارج از شبکه توزیع محکوم و برای آنها پرونده تعزیراتی تشکیل شد.

وی تعداد مرغ های توقیف شده در این بازرسی ها را بیش از 60 هزار قطعه عنوان کرد واضافه کرد: متخلفان درمجموع به پرداخت بیش از چهار میلیارد و 679 میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شدند.

اصغری اضافه کرد، که پرونده تخلف متصدیان واحدهای مرغداری برای صدور رأی و ادامه مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آمل ارسال شد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت آمل، با بیان اینکه فروش مرغ زنده و حتی عرضه خارج از شبکه توزیع ممنوع و غیربهداشتی است، شرح داد: بازرسی ها به صورت روزانه ادامه دارد و از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را به تلفن گویای 124 اطلاع رسانی کرده و یا به صورت حضوری به این اداره مراجعه کنند.

اصغری، با هشدار به برهم زنندگان شبکه توزیع کالاهای اساسی مردم، اظهار داشت: متخلفان مطمئن باشند در خصوص تنظیم بازار اجازه نخواهیم داد کمترین تخلف در شبکه توزیع کالاهای اساسی انجام شود و با رصد به موقع و مستمر بازار، متخلفان در صورت اقدام به تخلف، گرفتار قانون خواهند شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه صاحبان 11 مرغداری در شهرستان به دلیل توزیع مرغ زنده خارج از شبکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید