برنامه های هفته بهداشت روان با محوریت سلامت جوانان و نوجوانان

به گزارش خبرنگاران، مرتضی رحمان زاده با اعلام اینکه برنامه های هفته سلامت روان در امسال با شعار سلامت جوانان و نوجوانان؛ دنیا در حال تغییر برگزار می گردد، توضیح داد: نقش شادی و نشاط در سلامت روان جوانان و نوجوانان، تاثیر فضای فیزیکی بر سلامت جوانان و نوجوانان، خانواده و سلامت جوانان و نوجوانان، تاب آوری جوانان، نوجوانان و سلامت روان، نقش محیطهای آموزشی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان، تاثیر خودمراقبتی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان، سبک زندگی سالم جوانان، نوجوانان و سلامت روان و توانمندسازی با رویکرد پیشگیری از سوء مصرف مواد در جوانان و نوجوانان عناوین روزشمار هفته ملی سلامت روان است.

برنامه های هفته بهداشت روان با محوریت سلامت جوانان و نوجوانان

وی به ارائه خدمات مشاوره ای فردی رایگان به مراجعان در سطح محلات سیزده گانه اشاره نمود و گفت: عموم شهروندان با محوریت جوانان و نوجوانان در طول این هفته به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای سطح یک بهره مند خواهند شد.

شهردار منطقه13 همچنین از برگزاری ویژه برنامه مصاحبه در شهر به مناسبت هفته ملی سلامت روان در بوستان پیروزی اطلاع داد و گفت: اشتراک تجارب زیسته جوانان و نوجوانان در خصوص تاثیر خودمراقبتی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان بعنوان موضوع اصلی این برنامه با مشارکت عموم شهروندان برگزار می گردد.

به گفته رحمان زاده اجرای نیمرخ روانی برای کارکنان شهرداری تهران تحت عنوان برنامه خودمراقبتی پرسنل با هدف تهیه نیمرخ روانی برای کارکنان شهرداری به وسیله پرسشنامه سلامت عمومی و پرسشنامه استرس شغلی از دیگر برنامه هایی است که در طول این هفته اجرا خواهد شد.

وی در عین حال اجرای این طرح را اقدامی کم نظیر در ارتباط با سلامت کارکنان در دهه اخیر دانست و خواهان همکاری بخشهای مختلف در جهت اجرای این طرح شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه های هفته بهداشت روان با محوریت سلامت جوانان و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های هفته بهداشت روان با محوریت سلامت جوانان و نوجوانان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید