پیشنهاد 10 سال پرواز رایگان به یک خانواده

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها به نقل از رویترز، ایرلاین کانادایی ایرکانادا در اقدامی تحسین برانگیز برای جبران اشتباه خود در فروش همزمان 4 جایگاه یک پرواز به یک خانواده 4 نفره و 4 متقاضی دیگر، ضمن عذرخواهی از این خانواده، استفاده رایگان خانواده متضرر به مدت 10 سال از پروازهای این ایرلان را پیشنهاد داد.

پیشنهاد 10 سال پرواز رایگان به یک خانواده

بِرِت دویل پدر این خانواده 4 نفره که از جزیره شاهزاده ادوارد راهی مونترآل بودند، پس از ورود به هواپیما با جایگاه های اشباع شده و فروخته شده خود روبرو می گردد؛ بلافاصله موضوع را به رسانه های کانادایی منتقل می نماید، که در نتیجه مسئولان شرکت هواپیمایی دولتی ایرکانادا ـ عظیم ترین ایرلاین این کشور و حامل پرچم ـ، از این خانواده عذرخواهی نموده و 2 هزار و 500 دلار کانادا به آنها غرامت می دهد.

به گزارش رویترز، با این حال پدر این خانواده از میزان غرامت پرداخت شده اعلام نارضایتی نموده و گفته که مجددا موضوع را به رسانه ها می کشاند؛ درنتیجه فشار رسانه های کانادایی به ایرکانادا، این ایرلاین به آنها پیشنهاد مسافرت رایگان 10 ساله با این هواپیمایی را ارائه داده است.

دویل می گوید: وقتی وارد هواپیما شدم و دیدم جایگاه هایی که ما به صورت آنلاین خریداری نموده بودیم، به صورت حضوری نیز به 4 متقاضی دیگر آن پرواز فروخته شده، فکر کردم یک شوخی است یا برای حضور در برنامه دوربین مخفی تلویزیون برنامه ریزی شده است!

سخنگوی ایرکانادا به رسانه های کانادایی گفته در حال آنالیز این موضوع هستیم که چگونه امکان دارد 4 جایگاه از یک هواپیما همزمان به 8 نفر فروخته گردد. وی به مشتریان این ایرلاین تضمین داد دیگر چنین اتفاقی برای سایر مسافران ایرکانادا رخ نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیشنهاد 10 سال پرواز رایگان به یک خانواده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 10 سال پرواز رایگان به یک خانواده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید