عذرخواهی دیرهنگام مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی ها

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، مجریان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما از هواداران استقلال عذرخواهی کردند. این اشتباه فاحش صداو سیما باعث شدتا پیشکسوتان دوتیم به ویژه استقلال یکدیگر را به اتهامات بزرگی متهم کنند که مهمترین آن ادعای عضویت همایون بهزادی در سازمان اطلاعات و امنیت رژیم سابق بود.

عذرخواهی دیرهنگام مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی ها

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها به نقل از ورزش سه، پخش یک آیتم در برنامه نوروز فوتبالی درباره تاریخ باشگاه استقلال باعث تکدر خاطر طرفداران این تیم شده بود و طی یک هفته گذشته مسائلی را در فضای مجازی ایجاد کرد. از این رو صفحات هواداری استقلالی هم اهانت هایی به مجریان این برنامه انجام دادند.

امروز اما آخرین قسمت از نوروز فوتبالی از شبکه ورزش سیما پخش شد که مهم ترین اتفاق آن به عذرخواهی مجریان از طرفداران استقلال اختصاص داشت.

  • هادی غفاری: فوتبالیست معروف که بعد انقلاب هم ارج و قرب داشت شکنجه گر ساواک بود

بعد از آنکه علیرضا منصوریان اسطوره باشگاه استقلال که مجری بخش انتخاب برترین های نوروز فوتبالی نیز بود، از طرفداران استقلال عذرخواهی کرد، نوبت به مجریان رسید. افشین عبداللهیان سردبیر و مجری نوروز فوتبالی بعد از صحبت های منصوریان درباره اتفاق پیش آمده مطرح نمود: نویسنده نباید به بخش هایی که تردیدهای تاریخی درباره اش وجود دارد، ورود می کرد تا عده ای از بینندگان ما مکدر شوند. طی 5 سال گذشته که شب های فوتبالی را تاسیس کردیم، سعی داشتیم با آرامش به اطلاع رسانی و ساخت برنامه و به دور از آنکه دعوایی انجام دهیم، بپردازیم. واقعیت این است که ما هم از این متن بی خبر بودیم و حالا که آقای منصوریان با بزرگواری عذرخواهی می کند، ما هم با عذرخواهی کوچک نمی شویم و از بینندگان و به خصوص استقلالی هایی که ناخواسته باعث تکدر خاطرشان شدیم عذرخواهی می کنیم. همه طرفداران تیم های مختلف برای ما بی نهایت بااارزش هستند و دوست نداریم کسی ناراحت باشد. حتی اگر درباره آقای مورینیو هم اشتباهی رخ می داد، عذرخواهی می کردیم.

همچنین محمد میر و مهدی توتونچی دو مجری دیگر برنامه نوروز فوتبالی نیز از طرفداران استقلال عذرخواهی کردند تا غائله پیش آمده درباره آیتم جنجالی این برنامه به خاتمه برسد.

  • همایون بهزادی کارمند سازمان اطلاعات و امنیت ایران بود؟ | کلانی: نمی توانید همایون را زیر سوال ببرید
منبع: همشهری آنلاین

به "عذرخواهی دیرهنگام مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی دیرهنگام مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید