ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس 2021 شروع شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، ثبت نام بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس 2021 شروع شده است و تا 22 اردیبهشت ماه 1400 ادامه دارد.

ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس 2021 شروع شد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ اخبار و رویدادها، یک نیاز اساسی برای اکوسیستم کسب و کار فناوری ایران، نیروی نوجوان و جوان تازه نفس است. نیرویی که با دانش و شناخت از فضای کسب و کار فناوری، وارد صحنه گردد و نقش های کلیدی را بردارد. اما این نیرو نیاز به کسب مهارت و دانش اولیه دارد.

سال جاری بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس با موضوع رویداد ایدآموز شکل می گیرد. ایدآموز رویدادی دانش آموزی است که با موضوع کارآفرینی در محیط کسب و کار و بر مبنای استاندارد های بین المللی، همچنین الزامات و اقتضائات بومی ایران طراحی شده است تا دانش آموزان تجربه و نگرش وسیع تر و عمیق تری درباره کارآفرینی و اکوسیستم کسب و کار داشته باشند.

در این رویداد که با ظرفیت حداقل 20 و حداکثر 150 نفر برگزار می گردد، نوجوانان شرکت نماینده به صورت غیر مستقیم و با بازی کاری (گیم فیکیشن)، مفاهیم مدیریت و رهبری، کار گروهی، نوآوری و کارآفرینی را یاد می گیرند و استعداد های خود را در این زمینه محک می زنند.

همچنین نوجوانان یاد می گیرند که چگونه می توانند مسائل یک استان را تشخیص دهند، آن ها را مدیریت نمایند، برای آن راه چاره بیابد و در رقابت با سایر گروه ها، صنایع، منابع و ثروت، استان مسئولیت داده شده را به صورت گروهی ارتقا ببخشد.

از جمله اهداف این رویداد جذاب، تشویق دانش آموزان، نوجوانان و جوانان به کسب مهارت و انجام فعالیت های کاآفرینانه است. علاقه مندان برای ثبت نام در این رویداد می توانند تا 22 اردیبهشت ماه در سایت اینوتکس ثبت نام و در رویداد شرکت نمایند.

گفتنی است؛ دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، 28 الی 31 اردیبهشت ماه به صورت ترکیبی از بخش های حضوری و آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. در راستای حفظ سلامت مخاطبان، این رویداد در فضایی باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

لینک ثبت نام: inotex.com/inojavan

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس 2021 شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس 2021 شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید