ترامپ : کیم جونگ اون جسد سر بریده شوهر عمه اش را روی پله ها به نمایش گذاشت

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با یک خبرنگار گفته است که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پس از اعدام شوهر عمه اش جسد سر بریده شده او را به نمایش گذاشته بود.

ترامپ : کیم جونگ اون جسد سر بریده شوهر عمه اش را روی پله ها به نمایش گذاشت

رئیس جمهوری ایالات متحده این ادعا را در گفتگو با باب وودوارد، خبرنگار سرشناس آمریکایی مطرح کرده است. در کتاب جدید باب وودوارد به نام خشم (Rage) به نقل از دونالد ترامپ آمده است که رهبر کره شمالی جسد سر بریده جانگ سونگ تائک، از مقامات ارشد حکومت و شوهر عمه خود را برای دیگر مقامات به نمایش گذاشته بود.

جانگ سونگ تائک در سال 2013 میلادی از مقامش برکنار شد و سپس به اتهام خیانت و فساد مالی اعدام شد. دونالد ترامپ در گفتگو با باب وودوارد در مورد کیم جونگ اون گفته است: او شوهر عمه اش را کشت و جسد را روی پله ها گذاشت.

به نظر می رسد اشاره رئیس جمهوری آمریکا به پله های ساختمانی است که دیگر مقامات کره شمالی از آن استفاده می کرده اند. دونالد ترامپ افزوده است: سر از تن جدا شده بود و روی سینه گذاشته شده بود.

رئیس جمهوری آمریکا افزوده است: کیم همه چیز را به من می گوید. او همه چیز را به من گفت.

کره شمالی تا به امروز اشاره ای به نحوه اعدام جانگ سونگ تائک که همسر خواهر کیم جونگ ایل، رهبر پیشین کره شمالی بود نکرده است. با این حال پیش از این در چند گزارش آمده بود که این مقام ارشد کره شمالی با شلیک ضدهوایی اعدام شده است.

روایت دونالد ترامپ از اعدام شوهر عمه رهبر کره شمالی از این نظر تازگی دارد که برای اولین بار از بریدن سر جانگ سونگ تائک سخن گفته می شود. به نظر می رسد که رئیس جمهوری آمریکا در گفتگو با باب وودوارد تلاش کرده است تا با روایت جزئیاتی از اعدام شوهر عمه رهبر کره شمالی بر رابطه نزدیک خود با کیم جونگ اون تاکید کند.

کتاب خشم قرار است روز 15 سپتامبر (25 شهریور) منتشر شود. باب وودوارد، در دوران زمامداری ریچارد نیکسون، رئیس جمهوری اسبق آمریکا خبرنگار تحقیقی روزنامه واشنگتن پست بود و در افشای رسوایی واترگیت و استعفای ریچارد نیکسون نقش کلیدی داشت.،یورونیوز

-

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ : کیم جونگ اون جسد سر بریده شوهر عمه اش را روی پله ها به نمایش گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ : کیم جونگ اون جسد سر بریده شوهر عمه اش را روی پله ها به نمایش گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید