اختصاص 10 میلیارد تومان به درمانگاه شهید فهمیده ملارد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، فرماندار ملارد از اختصاص 10 میلیارد تومان جهت تکمیل درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد خبر داد.

اختصاص 10 میلیارد تومان به درمانگاه شهید فهمیده ملارد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها به نقل از مهر، سجاد برنجی گفت: با موافقت استاندار محترم تهران و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران و شبکه بهداشت و درمان ملارد جهت تکمیل درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد 10 میلیارد تومان اختصاص داده شد.

وی ادامه داد: درمانگاه شهید فهمیده شهرستان ملارد با پیشرفت 90 درصدی و کاربرد درمانی و آزمایشگاهی قابلیت برپایی 100 تختخواب را دارد و امیدواریم با تزریق این اعتبار خوب در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری و خدمات رسانی این مجموعه بهداشتی و درمانی به شهروندان خوب شهرستان ملارد باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد شرح داد: این اعتبار به زودی و با نظارت مدیریت شبکه بهداشت و درمان ملارد به درمانگاه شهید فهمیده تزریق می شود.

برنجی یاد آور شد: جهت پیشگیری و مبارزه با کرونا، شهرستان ملارد اولین شهرستانی بود که بحث ارسال پیام صوتی به صورت تلفنی برای اطلاع رسانی به مردم را در دستور کار قرار داد و به سبب مؤثر بودن این اقدام سایر شهرستان نیز با الگو دریافت از ملارد این اقدام را انجام دادند.

وی گفت: ادارات خدمات رسان با موضوع و هماهنگی شهرداری ملارد اقدامات خوبی جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا را در برنامه های خود داشته و امیدواریم با همکاری مردم خوب شهرستان شاهد عبور از این شرایط را باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "اختصاص 10 میلیارد تومان به درمانگاه شهید فهمیده ملارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 10 میلیارد تومان به درمانگاه شهید فهمیده ملارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید