واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در بازدید از عظیم ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور، گفت: واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، عظیم ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور در بوستان ولایت واقع شده و ظرفیت حدود 2 هزار خودرو را دارد.

علیرضا دلاوری گفت: به همت کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران مرکز واکسیناسیون به صورت خودرویی و غیر خودرویی در بوستان ولایت راه اندازی شد و در این مراکز تعداد خدمات بیشتری را در صبح و عصر ارائه می دهیم و احتیاج به پیاده شدن از ماشین نیست و واکسیناسیون در داخل اتومبیل انجام می گردد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن قدردانی از کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران، اضافه نمود: در روز گذشته از مرکز تجمعی پارک رازی بازدید کردم و با راه اندازی این مراکز ما به هدف خود که تزریق حدود 20 هزار واکسن در روز است نزدیک می شویم.

دلاوری بر انجام واکسیناسیون کرونا را در مراکز تجمعی تأکید کرد و گفت: در مراکز خدمات جامع سلامت خدماتی مانند مراقبت مادر باردار، نوزادان، بیماری های غیر واگیر، واگیر و فعالیت های بهداشت محیط ارائه می گردد که بسیار برای مردم مهم است و ما نمی توانیم آن ها را کنار بگذاریم و به همین منظور مراکز تجمعی واکسیناسیون را راه اندازی کردیم.

معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران به آمادگی برای تزریق هر تعداد واکسن که در اختیار است اشاره نمود و اضافه نمود: بهداشت تهران پیش بینی می نماید با در اختیار داشتن تعداد واکسن کافی ما می توانیم به هدف 70 درصدی تزریق واکسن برای جمعیت تحت پوشش تا آخر تابستان دست یابیم.

وی گفت: با برنامه های در حال اجرا، واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید