لیپی: رونالدو به تنهایی نمی تواند یووه را قهرمان کند

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، سرمربی سابق یوونتوس تاکید نمود که این تیم مانند رئال مادرید و بارسلونا قدرتمند شده و می تواند امید زیادی به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

لیپی: رونالدو به تنهایی نمی تواند یووه را قهرمان کند

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها و به نقل از مدیاست، یوونتوس با شکست اتلتیکو مادرید توانست به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

یووه امید زیادی به درخشش کریستیانو رونالدو در دیدار برابر آژاکس و قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا دارد.

مارچلو لیپی، سرمربی سرشناس ایتالیایی، گفت : یوونتوس سال جاری با کریستیانو رونالدو بسیار تقویت و قدرتمند شده است. در دیدار برابر اتلتیکو مادرید دیدیم که رونالدو به تنهایی یووه را نجات داد و قدرت این تیم را بسیار بالا برد اما باید این را هم گفت که اگر دیگر بازیکنان یوونتوس هم نهایت کوشش خود را به کار نگیرند رونالدو هم نمی تواند به تنهایی یووه را قهرمان کند.

او ادامه داد: امیدوارم که سال جاری یوونتوس قهرمان گردد. در حال حاضر این تیم مانند بارسلونا و رئال مادرید قدرتمند و با کیفیت شده است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا سخت است. من پیش از این گفتم که تنها دو تیم رئال مادرید و بارسلونا همه ساله مدعی اصلی قهرمانی هستند، اما هم اکنون یووه هم مدعی است.

لیپی در مقایسه این یوونتوس با یوونتوس دوران او در سال 1996، گفت : چنین مقایسه ای درست نیست. نباید بین دو تیم که زمان آنها بیشتر از دو دهه است مقایسه ای را قرار داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لیپی: رونالدو به تنهایی نمی تواند یووه را قهرمان کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیپی: رونالدو به تنهایی نمی تواند یووه را قهرمان کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید