خبرنگاران نخستین شکست لیورپول در لیگ برتر جزیره

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال واتفورد با نمایشی شجاعانه برابر لیورپول به پیروزی سه بر صفر رسید و نخستین شکست فصل صدرنشین لیگ برتر جزیره را ثبت کرد.

خبرنگاران نخستین شکست لیورپول در لیگ برتر جزیره

شنبه شب از هفته بیست وهشتم لیگ برتر باشگاه های جزیره، لیورپول که فاصله چندانی با رسیدن به قهرمانی ندارد به میهمانی تیم قعرجدولی واتفورد رفت و در عین ناباوری با حساب سه بر صفر باخت.

این نخستین باخت فصل شاگردان یورگن کلوپ در لیگ برتر انگلیس بود. لیورپول هم اکنون با 79 امتیاز صدرنشین است و مسئله ای برای رسیدن به قهرمانی ندارد.

لیورپول در 18 دیدار قبلی خود در لیگ جزیره به پیروزی رسیده بود و نتوانست به رکورد 19 پیروزی متوالی رسیده و رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند.

در دقیقه 35 این دیدار جرارد دلوفئو مهاجم اسپانیایی واتفورد پس از برخورد با فن دایک، به شدت مصدوم شد و با تمهیدات ویژه از زمین بیرون رفت تا تیمش ار این مقطع حساس تنها بگذارد.

واتفورد که در نیمه نخست، عملکرد خوبی داشت و لیورپول را وادار به عقب نشینی کرد در دقیقه 42 به گل دست یابد که تروی دینی این بخت طلایی را با تعلل فراوان از دست داد.

بازی شجاعانه واتفورد بالاخره جواب داد و اسماعیل سار در دقایق 54 و 60 پیروز شد 2 گل متوالی را درون دروازه لیوروپول جای دهد.

در دقیقه 71 اشتباه مدافعان لیورپول موجب شد تا تروی دینی به زیبایی گل سم واتفورد را ثبت کند.

واتفورد با کسب رجحان ارزشمند در این دیدار به امتیاز 27 رسید و تا رتبه هفدهم جدول بالا آمد تا امیدهایش را برای ماندن در لیگ برتر انگلیس افزایش دهد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نخستین شکست لیورپول در لیگ برتر جزیره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نخستین شکست لیورپول در لیگ برتر جزیره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید