برگزاری رقابت های شنای معلول قهرمانی کشور با حضور 80 ورزشکار

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، رئیس انجمن شنای جانبازان و معلولین از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور با حضور 80 ورزشکار اطلاع داد.

برگزاری رقابت های شنای معلول قهرمانی کشور با حضور 80 ورزشکار

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، محمدحسین اقبالی رئیس انجمن شنای جانبازان و معلولین مطرح نمود: در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور 80 ورزشکار در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران از 11 تا 14 اردیبهشت ماه با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات 17 تیم، از استان های اردبیل، اصفهان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان، البرز، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، مرکزی و تهران حضور دارند.

اقبالی اضافه کرد: برای قضاوت این مسابقات از داوران رسمی شنا جانبازان و معلولین که سال گذشته مدرک بین المللی خود را دریافت کردند، دعوت کردیم.

رئیس انجمن شنای جانبازان و معلولین در سرانجام گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری رقابت های قهرمانی کشور شناسایی استعدادهای برتر این رشته است که امیدواریم بتوانیم در آینده از حضور شناگران جدید نیز در ترکیب تیم ملی استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری رقابت های شنای معلول قهرمانی کشور با حضور 80 ورزشکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رقابت های شنای معلول قهرمانی کشور با حضور 80 ورزشکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید