انتقال اجساد حادثه اتوبوس مسافربری به پزشکی قانونی اصفهان

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به تشریح آخرین وضعیت مصدومین حادثه اتوبوس شب گذشته کرمان - تهران پرداخت.

انتقال اجساد حادثه اتوبوس مسافربری به پزشکی قانونی اصفهان

دکتر محمد صابری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت حادثه اتوبوس کرمان – تهران، گفت: هم اکنون در حال اجرا اقدامات لازم برای انتقال 4 نفر از مصدومین این حادثه هستیم و 4 نفر از مصدومین غیر قابل انتقال هستند و مابقی ترخیص گردیده اند.

وی اظهار کرد: 6 نفر از مصدومینی که در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری بودند، را اتوبوس آمبولانس تا یک ساعت دیگر به کرمان منتقل خواهیم کرد، همچنین 7 نفر از مصدومان درمان و از بیمارستان شهید بهشتی کاشان ترخیص شدند و با ماشین شخصی به کرمان منتقل کردیم. مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به وضعیت سایر مصدومین اشاره و مطرح کرد: در حال حاضر یک نفر با سوختگی 15درصد در بیمارستان سوانح سوختگی و یک نفر از مصدومین با سوختگی 20درصد همراه با عارض قلبی در بیمارستان شهید چمران اصفهان بستری هستند. این مصدومان شامل یک نفر اهل تهران که جراحی گردیده و یک نفر اهل انار است که در اورژانس این بیمارستان بستری است و با وجود وضعیت مطلوبی دارد اما غیر قابل انتقال است. صابری با بیان این که تا چند ساعت دیگر نیز به اصفهان خواهم رفت تا از وضعیت دو نفر از مصدومین این حادثه که در آنجا بستری هستند آگاه شوم، اضافه کرد: 12 مصدوم بیمارستان فاطمیه بادرود ترخیص گردیده اند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان این که اجساد هیچ کدام شناسایی نگردیده اند و با آزمایش DNA شناسایی خواهند شد، توضیح داد: همه اجساد به پزشکی قانونی اصفهان منتقل گردیده اند و شناسایی اجساد چند روز طول خواهد کشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقال اجساد حادثه اتوبوس مسافربری به پزشکی قانونی اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال اجساد حادثه اتوبوس مسافربری به پزشکی قانونی اصفهان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید