کریم انصاری فرد: حضور در انگلیس تجربه شیرینی برای من خواهد بود، در جام جهانی بدشانس بودیم

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، کریم انصاری فرد گفت: جام جهانی روسیه یکی از جام های جهانی فراموش نشدنی ما بود و بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران را کسب کردیم.

کریم انصاری فرد: حضور در انگلیس تجربه شیرینی برای من خواهد بود، در جام جهانی بدشانس بودیم

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها و به نقل از سایت فدراسیون، کریم انصاری فرد گفت: جام جهانی روسیه یکی از جام های جهانی فراموش نشدنی تاریخ فوتبال ما بود چرا که بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران را در این مسابقات بدست آوردیم. ضمن اینکه علی رغم حضور در یک گروه سخت، عملکرد تیمی تیم ملی خیلی خوب بود و این گروه برای تیم ملی ما در همه جام های جهانی قبلی بی سابقه بود.

وی گفت: در گروه سختی قرار گرفتیم و توانستیم از پس این گروه سخت بربیاییم اما در لحظه و بازی آخر یک مقدار بد شانسی گریبانگیرمان شد و نتوانستیم از گروه صعود کنیم. برای ما مهم این بود که مردم ایران از عملکردمان راضی باشند و خدا را شکر این رخ داد. خیلی بهتر می شد اگر می توانستیم از گروه صعود کنیم اما این اتفاق نیفتاد و شکی نیست که همه اعضای تیم ملی کوشش شان بر این بود که این اتفاق رخ دهد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در حال حاضر حس بسیار خوبی است که همه بازیکنان برگشته اند و دوباره دور هم جمع گردیده اند. برخی مواقع یاد آن خاطرات تلخ و شیرین جام جهانی را مرور می کنیم. الان هم یک هدف بزرگ داریم که جام ملتهای آسیاست و همه اینجا مصمم هستیم که بهترین نتیجه و اتفاقات برای تیم ملی رخ دهد ولی شرایط خیلی سخت است.

وی تاکید نمود: فکر کنم در جام ملت های آسیا مسئولیت خیلی سنگینی داریم چرا که الان 4، 5 سال است تیم اول آسیا هستیم و همه از ما انتظار دارند که در این مسابقات بهترین نتایج را رقم بزنیم و قهرمان آسیا را به خانه بیاوریم.

انصاری فرد اضافه نمود: انتظارات مردم به خاطر نتایج چند سال اخیر و بویژه جام جهانی از ما خیلی بیشتر گردیده است. بعد از صعود راحتی که تیم ملی به جام جهانی داشت و برای همه خیلی خوب بود، همه انتظارات بالا رفته و طبیعتا با حضور کی روش این امر دور از دسترس نیست و خیلی راحت تر خواهد بود.

وی در ادامه گفت: همه بر این باور هستند و همه هم قسم گردیده اند که این اتفاق بیافتد ولی فعلا آن شرایط و امکانات لازم برای این مسابقات بزرگ مهیا نگردیده و فکر کنم همه در کوششند که این شرایط مهیا گردد. ولی مطمئن باشید در جام ملت های امارات کار به این راحتی نیست و ما از پیش برنده و یا قهرمان نیستیم و برویم آنجا و جام را به ما بدهند. قطعا در امارات مسابقات سختی در پیش داریم و شرایط سخت است. باید شرایط آمادگی خوب و صد در صدی داشته باشیم و بهتر از جام جهانی. چرا که در جام جهانی هدفمان قهرمانی نبود، البته این رویا را داشتیم ولی هدف اصلی ما نبود و باید همه هم قسم شویم تا تیم ملی در جام ملتها مسیر همواری داشته باشد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شرایط حضورش در باشگاه جدیدش مطرح نمود: برای من خیلی مهم است حالا که از المپیاکوس جدا شدم، در فوتبال انگستان چطور خودم را نشان دهم و طبیعتا خیلی سخت است و بازی ها بسیار فشرده تر هست. می دانم کار سختی دارم و باشگاه ناتینگهام فارست هم یکی از باشگاه های بزرگ انگلیس است و همه تقریبا این باشگاه را می شناسند. مربی خیلی خوب و طبیعتا بازیکنان خیلی خوبی دارد و امیدوارم بتوانم تمام کوششم را به کار بگیرم تا به شرایط آرمانی برسم و هم به خودم و هم به تیمم یاری کنم. قطعا کار آنجا سخت و یک تجربه شیرین و جذاب برای من خواهد بود. رویای همه فوتبالیست ها حضور در این لیگ است و امیدوارم بتوانم آنجا موفق باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریم انصاری فرد: حضور در انگلیس تجربه شیرینی برای من خواهد بود، در جام جهانی بدشانس بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریم انصاری فرد: حضور در انگلیس تجربه شیرینی برای من خواهد بود، در جام جهانی بدشانس بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید