شماره سوم Monument Valley در حال ساخت است

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، قرار است که عضو جدیدی به مجموعه بازی های Monument Valley - یکی از شناخته شده و محبوب ترین مجموعه بازی های حوزه موبایل - اضافه شود. استودیوی Ustwo طی توئیتی آشکار ساخت که مشغول ساخت بازی Monument Valley 3 است.

شماره سوم Monument Valley در حال ساخت است

در توییتی که به تازگی منتشر شده است، چنین آمده: ما کار روی مانیومنت ولی 3 را شروع کرده ایم! اما از آنجاکه در حال حاضر مشغول کار روی دو بازی هیجان انگیز دیگر هستیم، به دنبال کارگردان جدیدی می گردیم تا ایده های خلاقانه بازی را رهبری کند.

با این حساب، اینقدر می دانیم که بازی تازه در مراحل ابتدایی ساخت و توسعه خود واقع شده است. این توییت در عین حال آشکار می سازد که استودیوی Ustwo پروژه های دیگری هم در دست ساخت دارد.

بازی اول این مجموعه در سال 2014 عرضه شد، و زیباشناسی خاص آن که با الهام از هندسه ناممکن اشر معماهایی سورئال و چالش برانگیز ایجاد کرده بود، به همراه موسیقی اتمسفریک و خلسه آورش، فضایی آرامش بخش آفریده بود. بازی با حضوری کوتاه که در سریال خانه پوشالی داشت، بیشتر بر سر زبان ها افتاد، و همین مسئله باعث شد که فروش آن در سال دوم انتشار بیشتر از سال اول باشد. سال 2017، دنباله ای بر آن ساخته شد که تاکید بیشتری بر داستان و شخصیت پردازی داشت. استودیوی Ustwo برای انتشار این دنباله تاکتیک جدیدی اتخاذ کرد، مبنی بر اینکه، اعلام و عرضه بازی در یک زمان انجام شد. این عرضه غیرمنتظره بازخورد پیروزی دریافت کرد، و مانیومنت ولی 2 پیروز شد در فضایی که بطور فزاینده در سلطه بازی های رایگان واقع شده است، توجه زیادی به خود جلب نماید.

جالب است بدانیم که استودیوی Ustwo، جزو اولین توسعه دهندگانی که در سرویس اشتراکی آینده اپل، تحت عنوان Apple Arcade، مشارکت خواهد داشت.

منبع: Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "شماره سوم Monument Valley در حال ساخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره سوم Monument Valley در حال ساخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید