سلطانی فر: زمان آغاز لیگ برتر هنوز تعیین نیست، تصمیم گیری در 20 تا 25 اردیبهشت

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، وزیر ورزش و جوانان گفت: فعالیت باشگاه های ورزشی که دارای رشته انفرادی و غیر گروهی که ارتباط فردی زیادی ندارند در 132 شهر سفید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از 16 اردیبهشت ماه شروع می گردد.

سلطانی فر: زمان آغاز لیگ برتر هنوز تعیین نیست، تصمیم گیری در 20 تا 25 اردیبهشت

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اخبار و رویدادها، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در نشست ستاد مبارزه با شیوع کرونا در ورزش با اشاره به مصوبه هجدهمین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور رییس جمهور توضیح داد: این مصوبه به باشگاه های ورزشی که دارای رشته انفرادی و غیر گروهی هستند که ارتباط فردی زیادی ندارند در 132 شهر سفید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اجازه فعالیت را از 16 اردیبهشت ماه می دهد.

سلطانی فر، رشته های دوچرخه سواری، تنیس، تنیس روی میز، تیراندازی، تیراندازی با کمان،بعضی رشته های دو ومیدانی، قایقرانی، وزنه برداری و بولینگ را از جمله رشته هایی خاطرنشان کرد که فعالیت های آنها در شهرهای که شرایط آنها در مورد شیوع کرونا سفید اعلام شده، مجاز عنوان نمود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تصمیم گیری پیرامون رقابت های ورزشی از جمله لیگ برتر فوتبال فعلا امکانپذیر نیست، توضیح داد: در مورد فوتبال بصورت ویژه با نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مفصل صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که این امکان در حال حاضر وجود ندارد که زمان آغاز لیگ برتر را اعلام کنیم و تصمیم گیری در این خصوص به زمان بین 20 تا 25 اردیبهشت ماه موکول می گردد و هیچ مسئولی در شرایط کنونی با توجه به شرایط غیر قابل پیش بینی ویروس کرونا ، نمی تواند زمان اغاز مسابقات را اعلام کند.

سلطانی فر در بخشی از سخنانش گفت: کشورها تصمیمات مختلفی درخصوص رقابت های فوتبال اتخاذ کردند ، بعضی از کشورهای اروپایی کلا تعطیل کردند و بعضی هم تمرینات را بصورت گروه های کوچک دو تا چهار نفره و شش نفره اغاز کردند و بعضی کشورهای همسایه از جمله عمان و کویت که درگیر لیگ قهرمانان نیستند، مسابقات را به مرداد و شهریور موکول کردند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هنوز تصمیمی را ابلاغ نکردند و خبرهای منتشر شده حدس های رسانه های عربی است و فدراسیون فوتبال هم در حال آنالیز شرایط مختلف برای تصمیم گیری در این خصوص است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سلطانی فر: زمان آغاز لیگ برتر هنوز تعیین نیست، تصمیم گیری در 20 تا 25 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: زمان آغاز لیگ برتر هنوز تعیین نیست، تصمیم گیری در 20 تا 25 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید