خوش خبر: تیم ملی والیبال تا لیگ ملت ها دیدار تدارکاتی نخواهد داشت

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، امیر خوش خبر در مصاحبه با خبرنگاران درباره شروع به کار اردوهای تیم ملی گفت: از روز دوشنبه ساعت 17 اردوهای تیم ملی به صورت رسمی شروع به کار کرد و هر 15 بازیکن دعوت شده در تمرین حاضر شدند. ابتدا ملی پوشان جلسه ای با ایگور کولاکوویچ برگزار کردند تا ضمن معرفی با اعضای کادر فنی، برنامه ها و اهداف تیم ملی برای آنها توضیح داده گردد.

خوش خبر: تیم ملی والیبال تا لیگ ملت ها دیدار تدارکاتی نخواهد داشت

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه اضافه کرد: سال مهمی در انتظار والیبال ایران است و ملی پوشان به خوبی این موضوع را درک نموده اند. باید تیم ملی را برای المپیکی شدن آماده کنیم و این می طلبد بازیکنان آستانه تحمل خود را برای فشار تمرینات و استرس ها بالا ببرند.

وی در ادامه تاکید نمود: طبیعتاً جلسه نخست تمرینات که پس از تعطیلات نوروز برگزار می گردد کمی با فشار کمتر برگزار گردید تا بتوانیم رفته رفته بازیکنان را برای مسابقات بدون آسیب دیدگی آماده کنیم.

او با اشاره به حضور لژیونرها گفت: منتظر تصمیم باشگاه های لژیونرها هستیم تا با اضافه شدن آنها به اردوهای تیم ملی به ترکیب اصلی خود دست یابیم. لیگ ملت های والیبال نخستین رویداد رسمی پیش رو است که از 10 خرداد ماه شروع می گردد و ما کمی زودتر راهی خواهیم شد.

خوش خبر در ادامه به عدم برگزاری دیدارهای تدارکاتی اشاره نمود و گفت: تا قبل از لیگ ملت ها هیچ دیدار تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته نشده چرا که اکثر تیم ها درگیر مسابقات باشگاهی هستند و امکان برگزاری دیدار تدارکاتی نبود.

او در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه سال گذشته تیم ملی فقط در دیدار تدارکاتی با صربستان حاضر شد و سال جاری همین دیدار نیز برگزار نمی گردد، گفت: سال گذشته نخستین دیدار ما در لیگ ملت ها بازی مقابل فرانسه بود به همین دلیل برگزاری دیدار تدارکاتی در کشورهای اروپایی کمی راحت تر است اما سال جاری بازی نخست ما مقابل ایتالیا به میزبانی چین است و برنامه ریزی برای دیدار تدارکاتی در چنین شرایطی کمی سخت است.

وی در ادامه تاکید نمود: هنوز بازیکنان اصلی به ترکیب تیم ملی ملحق نشده اند بنابراین شرایط برای بازی تدارکاتی نداریم. این تنها مشکل ایران نیست بلکه سایر کشورها با چنین مسئله ای روبرو هستند.

خوش خبر درباره حضور شهرام محمودی در تیم ملی گفت: زمانی از محمودی برای حضور در تیم ملی دعوت کردیم که او به طور کامل مصدومیتش رفع شده و از تعطیلات عید تمرینات خود را شروع نموده است. محمودی در اردوهای تیم ملی حاضر است و زیر نظر افروزی، فیزیوتراپ تیم پیگیر کارهایش است، احتمالاً محمودی را در لیگ ملت ها در اختیار نخواهیم داشت اما از او برای سایر رویدادهای مهم که از مرداد ماه شروع می گردد تا خاتمه مسابقات استفاده خواهیم کرد.

سرپرست تیم ملی درباره روند برگزاری اردوها گفت: اردوها به صورت پیوسته تا شروع لیگ ملت ها ادامه خواهد داشت اما در مقاطعی با توجه به عملکرد بازیکنان فقط تغییراتی در نفرات خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به دعوت 29 بازیکن به اردوهای تیم ملی دلیل حضور 15 بازیکن فارغ از لژیونرها در مرحله نخست اردو چیست؟ گفت: ظرفیت اردوها و تمرینات کولاکوویچ به گونه ای است که 15 بازیکن می توانند در اردو شرکت نمایند. 29 بازیکن از دل لیگ و لژیونرها بیرون آمده اند و ایگور معتقد است کسانی که شایستگی حضور در اردو را داشته اند دعوت شده اند. قطعاً نفرات شایسته در اردوهای بعدی حاضر خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خوش خبر: تیم ملی والیبال تا لیگ ملت ها دیدار تدارکاتی نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش خبر: تیم ملی والیبال تا لیگ ملت ها دیدار تدارکاتی نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید