حرکت عجیب یک داور در اعلام پنالتی

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها، یک داور در بولیوی به دلیل نحوه اعلام یک پنالتی در لیگ این کشور سوژه رسانه ها شده است.

حرکت عجیب یک داور در اعلام پنالتی

به گزارش وبلاگ اخبار و رویدادها و به نقل از آس، رائول اوروسکو قضاوت دیدار تیم های الویز ریدی و بولیوار در لیگ بولیوی برعهده داشت. او تصویری عجیب و جنجالی از خود در این بازی برجای گذاشت. این اتفاق زمانی رخ داد که در حرکتی غیر متعارف یک پنالتی را پس از نشان دادن بازبینی به وسیله VAR اظهار داشت. در بولیوی از فناوری بازبینی تصاویر استفاده نمی گردد.

زمانی که دیدار دو تیم در دقیقه 5+90 در جریان بود، یک برخورد در محوطه جریمه رخ داد و تیم میزبان (الویز ریدی) معتقد بود این صحنه پنالتی است. اوروسکو به کنار زمین رفت و پس از مشورت با دستیارش در حالی به زمین بازگشت که دستانش را تا گوش خود بالا برد و نشان داد که به وسیله مانیتور صحنه را دیده است، سپس به نقطه پنالتی اشاره نمود.

بازیکنان و کادر فنی تیم بولیوار نمی توانستند آن را باور نمایند. در نهایت این ضربه به تیرک برخورد کرد و داور سوت سرانجام را به صدا در آورد. پس از این اتفاق تنش هایی میان هر دو تیم در زمین ایجاد شد. این در حالی بود که بولیوار سه امتیاز بازی را به دست آورده بود اما نمی توانست اتفاقی که افتاده را باور کند.

از طرفی میزبان نیز از شرایط ناراضی بود چون هنگام ضربه پنالتی بازیکن حریف بیش از حد به جلو پیش رفته بود. داور دوباره پنالتی را تکرار نکرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حرکت عجیب یک داور در اعلام پنالتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت عجیب یک داور در اعلام پنالتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید